Pobieranie

EsoPL (spolszczenie) jest tworzone przez grupę pasjonatów, “Skrybów Tamriel”. Tłumaczenie jest ciągle w czasie tworzenia. Gorąco zachęcamy do testowania i informowania nas o wszelkich błędach w zakładce Kontakt.

Kliknij w obrazek, by pobrać bezpośrednio ze strony www.esoui.com.

Instrukcje znajdziesz w paczce, którą pobierzesz.


Klinkij w obrazek, by pobrać menedżer pobierania add-onów, który automatycznie aktualizuje pobrane przez niego rozszerzenia.

Pobrawszy menedżer, wyszukaj więcej add-onów (zakładka Find More) i wpisz “EsoPL”. Kliknij “Install” i nie zapomnij od czasu do czasu włączać Miniona, by zaktualizować tłumaczenie :).

Postęp w projekcie

Przypominamy, że nasze tłumaczenie jest w trakcie tworzenia, projekt powstał w czerwcu 2017 roku i od tego czasu jest rozwijany. Jest to praca od fanów dla fanów, dlatego nie jesteśmy w stanie określić tempa, w jakim gra będzie tłumaczona.

Zmiany i postęp dostępne są pod linkami poniżej:

Znane konflikty z innymi add-onami

Część powszechnie używanych add-onów wywołuje konflikt ze spolszczeniem. Staramy się jak najsprawniej znajdować te konflikty i informować o nich naszych programistów oraz wprowadzać własne poprawki. Bardzo prosimy o zgłaszanie każdej niezgodności, która rzuci się Wam w oczy podczas użytkowania EsoPL w dziale Kontakt.

Poprawki do add-onów dostępne są pod adresem: EsoAddonyFix

Instalator EsoAddonyFix sam wykryje zainstalowane dodatki i dokona potrzebnych napraw.

Instalator naprawia następujecie dodatki:

Dolgubon’s Lazy Writ Crafter

Potion Maker (for Alchemy Crafting)