Roznieście to wszystkim i dołączcie do nas!

Jesteśmy grupą która w sposób nieoficjalny i hobbystyczny pracuje nad spolszczeniem gry The Elder Scrolls Online. Przyjęliśmy nazwę Skrybowie Tamriel. Zamiar jest ambitny, każdy kto grał w TESO wie, jak duża jest to gra i ile tekstu w niej jest. Nie zraża nas to.

Projekt  istnieje od 5 czerwca i nie mamy dużo ludzi. Więc zachęcamy i Ciebie do wstąpienia. W skład naszej grupy wchodzą ludzie konkretni i zdecydowani, którzy są zdeterminowani, aby ukończyć w 100% projekt. Prawdopodobnie zajmie nam to dużo czasu ale zamierzamy stworzyć kompletne i dobrej jakości spolszczenie do TESO.

Jako, że mamy dość duży problem z reklamą naszego projektu, chcielibyśmy prosić Ciebie żebyś opowiedział o nas wszystkim. Gdyby dowiedziało się o nas wszędzie, bardzo nam by to pomogło.

Pracujemy na fajniej platformie do tłumaczeń, który każdy sobie chwali. Nasza praca jest zorganizowana i przyjemna. A społeczność jest tu wyjątkowa i pomogą zawsze.

Nie wymagamy wielkiego doświadczenia w tłumaczeniu i znajomości TES. Każdy znajdzie coś dla siebie. Więc na co czekasz. Dołącz do Skrybów Tamriel i zdobądźmy świat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *