Tworzenie i ewolucja indrików

Wprowadzono system wierzchowców, które można tworzyć i ewoluować w ciekawsze wersje. Te wierzchowce to znane Wam już zapewne indriki. Tworzy się je i ewoluuje za pomocą piór i jagód, które są dostępne tylko podczas wydarzeń w grze.

Jak zrobić podstawowego indrika (Nascent Indrik)?

  1. Podczas wydarzenia w grze zbieraj Event Tickets uczestnicząc w codziennych zadaniach tego wydarzenia. Możesz zyskać jeden Ticket z jednej aktywności w ciągu dnia (chyba, że jest podane inaczej). Tickety są za określone zadanie, zawsze max 1 lub 2 jednego dnia i zawsze za pierwszą akcję danego dnia.
  2. Zbierz 10 Ticketów i użyj ich, by kupić Indrik Feather, czyli pióro, od kupca o nazwie The Impresario. Impresario jest w Davon’s Watch w Stonefalls, Daggerfall w Glenumbrze oraz w Vulkhel Guard w Auridonie.
  3. Gdy zbierzesz cztery pióra (każde inne i po 10 Ticketów każde), użyj ich, żeby wezwać swojego Nascent Indrika.

Jak ewoluować indrika do lepszych wersji?

  1. Kiedy jakieś wydarzenie zostaje ogłoszone, pojawiają się również jagody. W ogłoszeniu wydarzenia jest opisane, jakie to jagody i ile ich trzeba do ewolucji, pokazana jest też forma docelowa indrika, którą sobie można zrobić.
  2. Podczas wydarzenia w grze zbieraj Event Tickets uczestnicząc w codziennych zadaniach tego wydarzenia. Możesz zyskać jeden Ticket z jednej aktywności w ciągu dnia (chyba, że jest podane inaczej). Tickety są za określone zadanie, zawsze max 1 lub 2 jednego dnia i zawsze za pierwszą akcję danego dnia.
  3. Jedna jagoda kosztuje 10 Event Ticketów. Kupujemy u The Impresario. Impresario jest w Davon’s Watch w Stonefalls, Daggerfall w Glenumbrze oraz w Vulkhel Guard w Auridonie.
  4. Gdy zbierzesz wymaganą liczbę jagód, użyj ich, by ewoluować swojego indrika.

Czy mogę mieć wiele indrików lub cofnąć wypasioną wersję do Nascent Indrika?

Nie można cofnąć indrika do formy Nascent Indrika. Aby mieć kolejnego wypasionego indrika, musisz znowu zrobić podstawową wersję. Tak, można w ten sposób sobie produkować indriki i zebrać wszystkie ich wersje.

Życzymy miłego tworzenia indrików!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *