Twitch Drops do ESO – co i jak

Czym są Twitch Drops?

Twitch Drops to nagrody, które może otrzymywać gracz The Elder Scrolls Online podczas oglądania streamów z tej gry na Twitchu.

Liczba oglądanych naraz streamów nie ma wpływu na nagrody. Dropy dostaje się oglądając jakikolwiek stream z The Elder Scrolls Online. Można otrzymać jeden drop dziennie.

Gdy się otrzyma dropa, dostaje się e-maila od ZeniMax Online Studios z informacją o tym.

Jak zdobywać Twitch Drops?

Musisz mieć konto na Twitchu i na elderscrollsonline.com. To drugie już pewnie masz, bo grasz w The Elder Scrolls Online.

Zaloguj się na swoje konto (http://account.elderscrollsonline.com/). Po lewej, pod napisem „My Account”, masz menu. Kliknij tam w „Linked Accounts”.

Teraz kliknij w „LINK TWITCH ACCOUNT”.

Zostaniesz przekierowany/przekierowana do Twitcha. Jeżeli jesteś już zalogowany/a, to wyświetli Ci się to, co poniżej.

Na koniec możesz sprawdzić, czy na pewno udało się połączyć konta. Spójrz, czy tak jak na poniższym screenie, masz opcję „UNLINK TWITCH ACCOUNT” (czyli opcję rozłączenia kont).

Dropy odbierasz w grze, czyli logujesz się do gry i tam powinna czekać na Ciebie nagroda. Samo powiadomienie przychodzi mailem, ale nagroda jest w grze.

A czym są Twitch Crates i rzeczy do kupienia?

Pewnie zauważyłeś/aś, że oprócz Twitch Dropów, jest też coś takiego, jak rzeczy do kupienia poprzez Twitcha u streamerów. Być może obiła się tobie o uszy także nazwa Twitch Crate (Kufer Twitcha) lub Ouroboros Crown Crate.

Poprzez Twitcha można kupić pakiety Crowns oraz członkostwo ESO Plus, są one dostępne także w sklepie na stronie gry, tutaj https://account.elderscrollsonline.com/store/. Teraz można w ten sposób również kupić The Elder Scrolls Online: Summerset Standard Edition (tylko na PC/Mac).

Przy dokonaniu jakiegokolwiek zakupu do TESO poprzez Twitcha otrzymuje się w prezencie darmową Twitch Crate, po polsku Kufer Twitcha. Oczywiście do tego też trzeba mieć połączone konta.

Taki Kufer zawiera Ouroboros Twitch Chat Badge, albo losową emotkę w tematyce TESO (łącznie jest siedem takich emotek), losową nagrodę od Twitcha (takie jak emotki i punkty Bits), a także jedną Ouroboros Crown Crate.

Kiedy otrzymasz Kufer Twitcha, możesz go otworzyć bezpośrednio na stronie swojego ekwipunku Twitcha, natomiast Ouroboros Crown Crate trafi już do gry, więc musisz się zalogować do TESO i tam otworzyć skrzynkę, podobnie jak inne Crown Crates (w fanowskim Spolszczeniu ESO Crown Crate to Skrzynia za Korony).

Co zawierają Ouroboros Crown Crate? Różne losowe przedmioty, takie jak Crown Poison, Mimic Stone, Riding Lesson, Experience Scroll. Oprócz tego, jest mała szansa na otrzymanie wierzchowca Senche of Scarlet Regret albo zwierzaka Senche Cub of Scarlet Regret. Nie ma w nich innych nagród.

Ouroboros Crown Crate można dostać też na streamach, jako Twitch Drops. Są one rozdawane na końcu streamu, a powiadomienie o otrzymaniu skrzynki dostaje się e-mailem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *