Pobieraniedwaaddony

Pobieranie

EsoPL (spolszczenie) jest tworzone przez grupę pasjonatów, „Skrybów Tamriel”. Tłumaczenie jest ciągle w czasie tworzenia. Gorąco zachęcamy do testowania i informowania nas o wszelkich błędach w zakładce Kontakt.

Kliknij w obrazek, by pobrać bezpośrednio ze strony www.esoui.com.
Instrukcje znajdziesz w paczce, którą pobierzesz.

Wersja Oficjalna

Zawiera tłumaczenia oficjalnie zatwierdzone, które przeszły korektę, oraz testy w grze. Może zawierać nieliczne błędy. Wersja oficjalna zalecana jest dla większości graczy.

Wersja Testowa

Zawiera tłumaczenia przed korektą, nowe rozwiązania techniczne, a zarazem jest najbardziej aktualna. Decydując się na używanie tej wersji trzeba liczyć się z bardzo dużą ilością błędów. Prosimy zgłaszać wszystkie błędy.

Zalecany sposób instalacji

Kliknij w obrazek Minion, by pobrać menedżer pobierania add-onów, który automatycznie aktualizuje pobrane rozszerzenia. Pobrawszy menedżer, wyszukaj więcej add-onów (zakładka Find More) i wpisz “EsoPL” lub "EsoPL for Tester". Kliknij “Install” i nie zapomnij od czasu do czasu włączać Miniona, by zaktualizować tłumaczenie :).

Znane konflikty z innymi add-onami

Część powszechnie używanych add-onów wywołuje konflikt ze spolszczeniem. Staramy się jak najsprawniej znajdować te konflikty i informować o nich naszych programistów oraz wprowadzać własne poprawki. Bardzo prosimy o zgłaszanie każdej niezgodności, która rzuci się Wam w oczy podczas użytkowania EsoPL w dziale Kontakt.

 

POBIERZ: EsoAddonyFix

Instalator EsoAddonyFix sam wykryje zainstalowane dodatki i dokona potrzebnych napraw.

Instalator naprawia następujecie dodatki:

  • Dolgubon’s Lazy Writ Crafter
    (aktualizacja Elsweyr, polskie nazwy stacji krafterskich na czerwono)
  • Tamriel Trade Centre
    (łatka pozwala uruchomić dodatek bez komunikatu błędu, niektóre przedmioty z polskimi nazwami nie maja nadal cen)
  • Destination