15 thoughts on “Addon EsoPL”

 1. O kurde trzymam kciuki Panowie. Jeśli uda wam się to spolszczenie chylę czoła i utwórzcie jakąś możliwość dotacji pieniężnej za swoją pracę.

  Pozdrawiam.

  1. ja również trzymam kciuki, i chętnie wpłacę jakis donate 🙂 gra warta tej akcji a więc także jakieś małej kwoty od każdego kto gra za spolszczonko wasze 🙂

 2. Coś gryzie się ten ADDON z biblioteką LibAddonMenu-2.0 znajdująca się w innych dodatkach np:

  bad argument #1 to ‚pairs’ (table/struct expected, got nil)
  stack traceback:
  [C]: in function ‚pairs’
  EsoUI/Libraries/Utility/ZO_TableUtils.lua:164: in function ‚ZO_ShallowTableCopy’
  user:/AddOns/HarvestMap/Libs/LibAddonMenu-2.0/LibAddonMenu-2.0.lua:382: in function ‚(main chunk)’

 3. Druga sprawa, jak w jakimś dodatku znajduje się katalog z plikami lokalizacji, warto skopiować wersję angielską i nadać nazwę PL, nie będzie po polsku ale działa.

 4. Mam gold edition. Zainstalowałem Miniona i spolszczenie. Wchodzę do gry… i nic. Mam coś jeszcze ustawić?
  W opcji add-ons mam zaznaczone ESO PL.
  Nie mam innych addonów.

  1. W rogu ekranu masz dwie flagi, jak klikniesz polską to przeładuje Ci się interfejs i będzie działać 😉 (Nie mówię, w którym rogu, bo będziemy zmieniać położenie i nie wiem, na którą wersję trafisz ;))

   1. Na minionie jest po prawej stronie na dole ale trudno trafic poniewaz jest przycisk ESC wiec dajcie na lewa strone na dol 🙂

 5. Coz nie lepiej spolszczyc umiejetnosci? po co spolszczac nazwy itemow to tylko strata czasu lepiej wzias sie pierw za cos naprawde waznego 😛 Mimo To Jestes fantastyczni. robicie to czego cenego sie balo mysle ze jak wypali wasze spolszczenie do polscy gracze chetniej beda podchodzic do gry. gdyz teraz jak nie znasz dobrze angielskiego to gra cie zagubi i w pewnym momencie zatracisz checi gry

 6. Czy możecie poprosić autora biblioteki LibAddonMenu, by zaktualizował tą bibliotekę na ESOUI.com, napisałem do autora jednego z dodatków by u siebie zaktualizował tą bibliotekę, to dostałem odpowiedź, że ma aktualną (czytaj taką jaka jest na esoui.com) a nieoficjalne biblioteki z innych stron nie będzie wrzucał do swojego dodatku. Nie pomogło tłumaczenie, że GITHUB to oficjalna strona LibAddonMenu.

 7. Ja również jestem za tym, by nie tłumaczyć nazw przedmiotów, lub udostępnić w opcjach możliwość wyłączenia tłumaczenia tychże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *